Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anafina ekibi Türkiye ve yurtdışında gerçekleşen birçok Birleşme ve Satın Alma işlemlerinde hem Alıcı hem Satıcı taraf danışmanı olarak görev almaktadır. Bu tür işlemlerde stratejik hedeflere göre, temsil ettiğimiz firmalara aynı zamanda finansal ve operasyonel iş mükemmelliği konusunda da danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Üyesi olduğumuz geniş Translink global ağı sayesinde, danışmanınız olarak bizi seçmeniz, şirketinizi direk olarak global fırsatlara açık hale getirmenizi sağlayacak. Danışmanınız olarak bizi seçmeniz, şirketinizi 30 ülkede, 600’den fazla danışmanla hizmet veren global ağımızın uzmanlığına emanet etmenizi sağlayacaktır.

Özellikle aile şirketleri konusundaki geniş deneyimlerimiz doğrultusunda, şirketinizin ihtiyaçlarını ve potansiyelini daha iyi anlamak adına, şirketi ve içinde bulunduğu pazarın detaylı analizini yapmaktayız.

Çeşitli değerleme yöntemlerini teknik uzmanlığımızla birleştirerek şirketinizin objektif değerlemesinin yapılmasını sağlamakla birlikte şirket değerinin maksimize edilmesi konusunda sizinle beraber çalışmalar yürütüyoruz.

Satıcı Taraf Danışmanlığı

Anafina olarak önceliğimiz, müşterilerimizle oluşturduğumuz karşılıklı güven ve yüksek gizlilik doğrultusunda firmanız için en doğru finansal veya stratejik yatırımcıyı bulmak ve size maksimum değer sunmaktır. Sizlerle yürüttüğümüz detaylı çalışmalar sayesinde şirketinizin hedeflerine ulaşmasını sağlayacak ve şirketinizi ileriye taşıyacak doğru ortağı seçmenizi sağlıyoruz.

Alıcı Taraf Danışmanlığı

Şirketinizin büyüme, yeni bir pazara veya yurt dışına açılma stratejisi doğrultusunda, şirketinize en uygun yatırımı bulmanız için çalışmaktayız.

İş Mükemmelliği Uygulamaları

Birleşme ve satın alma işleminden önce sırasında ve sonrasında operasyonel verimliliği optimize etmek için müşterilerimizle yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

  Anafina Capital Partners, orta ölçekli ve sınır ötesi şirket birleşme ve satın alma (M&A) işlemlerinde uzmanlaşmış bağımsız danışmanlık firmasıdır.

  ADRES:

  ABC Plaza, ABC Yolu, Sariyer Cad.
  34460 Istinye - Istanbul, TURKEY

  TELEFON:

  +90 212 323 2101

  E-POSTA:

  info[at]anafina[dot]com