Ofislerimiz

Global Ağımız

Firmamız, 1972 yılında kurulmuş uluslararası boyutta orta ölçekli Birleşme ve Satın Alma operasyonlarında uzmanlaşmış İsviçre menşeli Translink Corporate Finance’in Türkiye Ofisi olarak hizmet sunmaktadır. Translink işbirliği ağı, yabancı yatırımcılara olduğu kadar Türk firmalarına da Birleşme ve Satın Alma işlemleri açısından geniş imkanlar sağlamaktadır.

30 ülkede 600’dan fazla danışmanla hizmet veren Translink ağının bir parçası olmamız sayesinde, projelerimizi bu global ağa entegre ederek çalışıyoruz. Müşterilerimize en iyi sonuçları sunmak için, kolektif olarak, sektörel uzmanlıklarımızı birleştirerek çalışıyoruz.

Translink Corporate Finance, özellikle yabancı yatırımcılara satış yapmak isteyen müşterilerimize potansiyel yatırımcıların hızlı bir şekilde tanımlanması ve etkin bir şekilde ulaşılması için daha fazla fırsatı garanti eder. Ayrıca birleşme ve satın alma yoluyla yurt dışına açılmak isteyen müşterilerimiz için dünyadaki potansiyel fırsatların tespitini kolaylıkla sağlayabiliriz.

Translink’in yerel ofisleri, yalnızca piyasada bulunan, devralınabilecek şirketlere değil, aynı zamanda niş işletmelere veya özel satın alma fırsatlarına ilişkin uzmanlığa sahiptir.

  Anafina Capital Partners, orta ölçekli ve sınır ötesi şirket birleşme ve satın alma (M&A) işlemlerinde uzmanlaşmış bağımsız danışmanlık firmasıdır.

  ADRES:

  ABC Plaza, ABC Yolu, Sariyer Cad.
  34460 Istinye - Istanbul, TURKEY

  TELEFON:

  +90 212 323 2101

  E-POSTA:

  info[at]anafina[dot]com